See our Privacy Policy
Gratefulness
Wat hebben we nodig om datgene waar we rekening mee moeten houden in ons leven, onze plichten en verantwoordelijkheden te zien als ‘ rijkdom’, als zegeningen en voorrechten? Wat kunnen we doen om ons steeds weer te realiseren hoeveel geluk we hebben dat er mensen en dingen in ons leven zijn waar we rekening mee moeten houden?
Als je dit kunt lezen draag je verantwoordelijkheid, dan zijn er dingen die je moet doen om thuis de kachel te laten branden, vervoer te regelen, je lichaam te verzorgen, relaties te onderhouden, een positief saldo op je bankrekening te houden, enz. Naarmate we ‘volwassener’ worden lijken onze dagen steeds meer te worden gevuld met verplichtingen en worden onze beslissingen bepaald door waar we allemaal rekening mee moeten houden.
Wat kunnen we doen om niet te vergeten hoeveel geluk we hebben dat er mensen en dingen in ons leven zijn waar we rekening mee moeten houden? Soms helpt het wanneer je je voorstelt dat je dingen die als een last kunnen voelen kwijt bent of je te realiseren dat veel mensen in de wereld niet net als wij de mogelijkheid hebben om te kiezen.
Gebaseerd op: From Obligation to Opportunity
Vertaling: Annemarie Verschoor – ten Dam
This site is brought to you by A Network for Grateful Living, a 501(c)(3) nonprofit. All donations are fully tax deductible in the U.S.A.
© 2000 - 2022, A Network for Grateful Living
Website by Briteweb